У Хмельницькому триває медична реформа, яка передбачає обслуговування пацієнтів у сімейного лікаря в окремих амбулаторіях центрів первинної медико-санітарної допомоги. У Хмельницькому запланували створити  23 амбулаторії та розмістити їх у всіх мікрорайонах. 8 з них розташували на базі поліклінік, 9 – колишні амбулаторії сімейної медицини, які були розкидані по місту.

Цього року хмельницька влада взялась за ремонт ще шістьох приміщень, в які протягом двох років планують переселити сімейних лікарів.

Перша амбулаторія із цього списку на Ружичній відкрилася кілька днів тому. На ремонт приміщення, у якому облаштували амбулаторію, з міського бюджету витратили 380 тисяч гривень. Скільки ще потрібно буде коштів, аби вона функціонувала повноцінно – не підраховували.

Наразі ще тривають ремонти у приміщеннях на вулицях Гречка, 12, Волочиській, 6, Зарічанській, 30, Зарічанській, 4 та Залізняка, 34/1, де також планують відкрити амбулаторії сімейної медицини. У скільки хмельничанам обійдуться ці медичні заклади поки не відомо.

Джерело: Всім

Залиште коментар

Також по темі

150 сільських бібліотек Хмельниччини отримали комп’ютери

Сільським бібліотекам Хмельниччини передали 300 комп’ютерів. За допомогою