На вихідних ДАІшники Хмельниччини відпрацьовували область
З метою зниження рівня аварійності на території Хмельницької області та виявлення й документування порушень правил дорожнього руху України, що безпосередньо впливають на стан аварійності, у вихідні дні на території Хмельниччини були проведені комплексні профілактичні заходи з відпрацювання області.На вихідних ДАІшники Хмельниччини відпрацьовували область
З метою зниження рівня аварійності на території Хмельницької області та виявлення й документування порушень правил дорожнього руху України, що безпосередньо впливають на стан аварійності, у вихідні дні на території Хмельниччини були проведені комплексні профілактичні заходи з відпрацювання області.
До даних заходів було залучено максимальну кількість особового складу, які виявили 30 водіїв, що перебували за кермом у нетверезому стані. Також, у Віньковецькому районі працівники ДАІ у автомобілі «Audi» виявили речі, які перед цим були викрадені з власного господарства у 39 – річного місцевого жителя. Як було встановлено ці речі викрав 18 – річний юнак, житель смт. Віньківці, та згодом продав власнику автомобіля «Audi», який про крадіжку нічого не підозрював.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього