На вирішення проблеми парковки у Нетішині не вистачило голосів
27 березня закінчився тримісячний термін збору підписів під відповідною петицією.На вирішення проблеми парковки у Нетішині не вистачило голосів
27 березня закінчився тримісячний термін збору підписів під петицією \”Вирішити проблему паркування біля “Великого” ринку у ринкові дні\”.

В електронному зверненні, зокрема, йшлося про наступне:

“Наш ринок у суботу та четвер скоріше нагадує циганський табір, який живе за своїми правилами, не зважаючи ні на кого і ні на що.
Можливо звільнити парковку, огороджену сіткою, тільки під стоянку авто, а продавців разом зі столами перенести у інше місце, якого вистачає на території самого ринку через зменшення кількості підприємців. Також можливо використати територію автовокзалу, який вже не потребує за сьогоднішніх умов такої площі під відстій автобусів.
Прошу розібратися з проблемою надмірного скупчення особистого автотранспорту на проїжджій частині вул. Енергетиків та просп. Незалежності у ринкові дні навколо міського ринку ”.
.

Під цією петицією за три місяці назбиралося 84 голосів зі 100 необхідних.

Відтак, сьогодні вона буде відправлена до міської ради у відповідності до Закону України “Про зверненя громадян” і Відповідно до ч. 10 ст. 231 Закону “Електронна петиція, яка в установлений строк не набрала необхідної кількості голосів на її підтримку, після завершення строку збору підписів на її підтримку буде розглядатися як колективне звернення громадян ”

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього