На ринках це зараз найбільш ходовий товар. Про це розповіла продавець із Хмельницького.
На вишиванках заробляють 12 тисяч гривень на місяць
На вишиванках можна заробити 10-12 тисяч гривень на місяць. На ринках це зараз найбільш ходовий товар. Про це кореспонденту Gazeta.ua розповіла продавець із Хмельницького Катерина Маринчук.

\”Це саме пік моди. Буває за один день продаю по 80-100 штук. Беруть цілими партіями на всю родину чи весь клас, – пояснює Маринчук. – Раніше торгувала жіночими сукнями, піджаками і костюмами. Тепер цей товар став невигідним. Із однієї фабричної футболки- вишиванки я маю 30 гривень заробітку. Із сорочки — 80. Із сорочки вишитої вручну майже 500 гривень заробітку\”

Найчастіше купують футболки і сорочки Львівської та Чернівецької фабрик. Сорочка в середньому коштує 380-550 гривень. Футболка від 110 до 180.

\”Це машинна вишивка різноманітними орнаментами, – каже Маринчук.- Такі беруть переважно дітям. Чоловікам купують сорочки вишиті гладдю вручну. Жінкам зараз почали шити спеціальні вишивані костюми. Їх беруть менше, бо дорогі. Один коштує до 1500 гривень\”

Найбільше на сорочках заробляють у Києві та Одесі.

\”За місяць можу заробити на вишиванках до 25 тисяч гривень, – каже продавець, що торгує на Андріївському узвозі Віктор.- Їх дуже багато купують іноземці. Вважають престижно привезти як сувенір. У мене лише вишиті вручну сорочки. Є бісер, є вишивка гладдю. Є сорочки, які вишиті по регіонах. На Хмельниччині, наприклад були виключно червоно- чорні сорочки. А на Вінниччині з квітами. На одній сорочці маю близько тисячі гривень. Половину від цієї суми віддаю майстрині за роботу. Іноді торгуємось, але іноземці не вміють цього робити\”

В Одесі на ринку 7 кілометр торгують сорочками привезеними з Китаю. На них заробляють до 10 тисяч гривень.

\”Люди й не розбираються, що вони китайські. Вишивка там дуже якісна і добротна, – пояснює власниця магазину Вікторія Гейко. – Купують багато, особливо перед державними святами. Перед днем конституції продала двісті сорочок. Вони зараз найдешевші на ринку. Сорочка із довгими рукавами обійдеться у 300 гривень. З короткими у 250. На кожній маю 50 гривень\”

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього