На виїзний прийом громадян, який проводив у ЖЕКу №1 заступник міського голови Анатолій Нестерук, записалася лише одна людинаЗате ця мешканка будинку №16 на вул. Проскурівській прийшла до представника міської влади з цілим пакетом звернень та пропозицій як від себе особисто, так і від сусідів.
Зате ця мешканка будинку №16 на вул. Проскурівській прийшла до представника міської влади з цілим пакетом звернень та пропозицій як від себе особисто, так і від сусідів.

Люди просять або належним чином прочистити сміттєпровід у їхньому під’їзді, або його взагалі заварити, як це вже зроблено в багатьох будинках міста. Неабияк дошкуляє їм і розмаїття торговельних об’єктів, що розмістилися на місці колишнього універсаму “Південний Буг” і розширили свої площі за рахунок сходів та пандусів під’їздів. На жаль, усі скарги щодо цього залишаються, за словами громадянки, без відповідних реакцій. Є також прохання до влади примусити підприємців прибирати територію двору від залишків відвідин покупцями їхніх магазинчиків.

Усі претензії та пропозиції хмельничанки були взяті заступником міського голови до уваги з відповідними дорученнями керівництву ЖЕКу та комунальним службам.

За матеріалами: “Хмельницького порталу”

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього