На Ярмолинеччині подружжя "допомагало" телефоністам утилізовувати кабель
Чоловік та його цивільна дружина, які раніше вже притягувалися до кримінальної відповідальності за крадіжки, на протязі двох місяців викопали близько 150 метрів телефонного кабелю ПАТ \”Укртелеком\”.На Ярмолинеччині подружжя "допомагало" телефоністам утилізовувати кабель
Чоловік та його цивільна дружина, які раніше вже притягувалися до кримінальної відповідальності за крадіжки, на протязі двох місяців викопали близько 150 метрів телефонного кабелю ПАТ \”Укртелеком\”.
Кабель проходив по околиці села та був з резервної лінії, тож користувачі телефонного зв’язку, на щастя, не постраждали. Попередня вартість викраденого — 15 тисяч гривень.
Самих же зловмисників \”на гарячому\” затримали співробітники Ярмолинецького райвідділу міліції після повідомлення працівників \”Укртелекому\”, що помітили непроханих помічників за \”роботою\”.
Наразі стосовно підозрюваних відкрито кримінальне провадження по факту вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 185 \”Крадіжка\” Кримінального кодексу України. Подібні дії караються арештом на строк від 3 до 6 місяців або обмеженням волі на строк до 5 років або позбавленням волі на той самий строк.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього