На Євромайдані найчастіше гублять особисті документиУ наметовому містечку Євромайдана кожен день губиться багато речей. У пункті знахідок Євромайдана , який розташований в Будинку профспілок , назбиралась цілий стос паспортів і кредитних карток – їх у пункт знахідок приносять найчастіше , пише « Взгляд» , інформує еizvestia.com .На Євромайдані найчастіше гублять особисті документиУ наметовому містечку Євромайдана кожен день губиться багато речей. У пункті знахідок Євромайдана , який розташований в Будинку профспілок , назбиралась цілий стос паспортів і кредитних карток – їх у пункт знахідок приносять найчастіше , пише « Взгляд» , інформує еizvestia.com.
Знайдені телефони та фотоапарати в пункт знахідок мітингувальники здавати не поспішають. Найчастіше приносять недорогі речі – сумки , рукавички , паперові папки. «Нещодавно ось одну гривню принесли – сказали , хтось втратив . І ще книгу – «Листування митрополита Ілларіона». Тюбик зубної пасти , – розповідає 24 -річний волонтер з Новояворівська Юрій Кунець . – У нас є пункт , де багато розеток . Поставивши телефон на зарядку , людині лінь чекати цілу годину – от і просять доглянути за ним інших . Там мобільні і пропадають найчастіше ».

У цей час до бюро підходить хлопець і запитує, чи не чи знайшлися його документи. « Кілька днів тому я втратив паспорт та ідентифікаційний код . Навіть оголошення повісив на стіну , але поки все тихо » , – тривожиться Тарас Матвіїв .
Втратили свої документи і громадянки Росії та Білорусі. «При вході на кухню вони, як і всі, скинули свої речі в купу. А коли повернулися – немає паспортів з квитками до Москви, – каже волонтер Мар\’яна з Києва. – Таких ситуацій безліч. Вчора я роздала по 200 грн тим, хто писав заяву про втрачені гаманці ».

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього