На юних кам’янчан чекає Новорічна Резиденція
У Кам\’янці-Подільському відкриється Новорічна Резиденція Святого Миколая.На юних кам’янчан чекає Новорічна Резиденція
У Кам\’янці-Подільському відкриється Новорічна Резиденція Святого Миколая.
13 грудня в Кам\’янці-Подільському відбудеться відкриття Резиденції Святого Миколая – некомерційного соціального проекту, який проходитиме вже третій рік поспіль. Резиденція організована силами готелю \”Reikartz” у Кам\’янці-Подільському за підтримки Міської ради. Основна місіяпроекту – подарувати дітям казку і віру в чудеса. Про це повідомляють на сайті міської ради.
Зустрічати дітей спочатку буде Святий Миколай, а вже 26 грудня він урочисто передасть посох правління Дідові Морозу. Маленьких гостей кожен день чекають абсолютно безкоштовні ігрові програми з казковими героями, майстер-класи, конкурси, ігри, які принесуть по-справжньому святковий настрій для всієї родини!
\”Ми віримо, що Новорічна Резиденція у такий нелегкий для України час допоможе створити казку для дітей, особливо для тих, кому це дійсно потрібно. Діти з інтернатів, багатодітних сімей і діти учасників бойових дій в АТО будуть запрошені в Резиденцію, щоб взяти участь в розважальній програмі та отримати подарунки від спонсорів проекту\”, – коментує керуючий готелем \”Reikartz” у Кам\’янці-Подільському Андрій Корчак.
Готель \”Reikartz” знаходиться у відреставрованому особняку з автентичними підвалами 16-18 століття, саме вони і стануть місцем зустрічі дітей України зі Святим Миколаєм та Дідом Морозом. За час роботи Резиденції в 2013-2015 роках її гостями стали більше 10000 чоловік. Новорічну Резиденцію у Кам\’янці-Подільському можна по праву назвати найбільшою на Поділлі.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього