На захист України подоляни спрямували 188 мільйонів гривень військового збору
З початку року до державного бюджету з доходів мешканців Хмельниччини надійшло 136 мільйонів гривень військового збору.На захист України подоляни спрямували 188 мільйонів гривень військового збору
З початку року до державного бюджету з доходів мешканців Хмельниччини надійшло 136 мільйонів гривень військового збору. Зокрема, у вересні 2015 року на потреби Українського війська перераховано 17,6 мільйона гривень цього стратегічного платежу. Загалом з початку введення «патріотичного податку» його сума досягла 188 мільйонів гривень, повідомляють на сайті фіскальної служби.
За твердженням провідних фахівців Головного управління Державної фіскальної служби у Хмельницькій області, у сплаті військового збору важливу роль відіграє сумління працедавців та громадян, доходи яких підпадають під оподаткування. Як результат, щомісяця державний бюджет системно отримує заплановану суму цього платежу і платники податків сподіваються, що їх кошти будуть використані на захист України.
Варто зазначити, що військовим збором обкладаються доходи у формі заробітної плати, інших заохочувальних та компенсаційних виплат або інших виплат і винагород, які виплачуються платнику у зв’язку з трудовими відносинами. Крім того, військовий збір стягується з виграшу в державну та недержавну грошову лотерею, виграшу гравця, отриманого від організатора азартної гри.
Сам же військовий збір запроваджено із 3 серпня 2014 року. Ставка цього податку складає 1,5 відсотка від об’єкта оподаткування. Його платниками є фізичні особи – резиденти та нерезиденти, які отримують доходи в Україні.
12 травня 2015 року Верховною Радою прийнято Закон «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо військового збору», який набув чинності 11 червня 2015 року. Документом звільнено від оподаткування військовим збором доходи громадян від операцій з купівлі/продажу валюти.

Залиште коментар

Також по темі

У Старокостянтинові впав військовий літак. Пілоти загинули

Сьогодні о 12.21 під час виконання навчального польоту