На закриття Велосезону-2014 зібралося 150 хмельничан
Завершальний велопробіг вулицями осіннього Хмельницького відбувся 9 листопадаНа закриття Велосезону-2014 зібралося 150 хмельничан
Завершальний велопробіг вулицями осіннього Хмельницького відбувся 9 листопада.
Організатор велопробігу до закриття сезону – клуб «Велодрайв-Хмельницький» за підтримки Газети «Є».

Наймолодшому учаснику акції заледве виповнилося 14 років, а найстаршому – за 50. Цей факт яскраво свідчить про те, що для справжніх веломанів немає вікових обмежень, та й зрештою не може бути, адже велосипед та здоровий образ життя – це шлях до довголіття.

Учасники проїхали понад десять кілометрів містом та за його межами, а підсумками сезону та враженнями ділилися у дендропарку під іскри вогнища, аромат та смак смажених сардельок.
На закриття Велосезону-2014 зібралося 150 хмельничан
На закриття Велосезону-2014 зібралося 150 хмельничан

«З кожним роком армія шанувальників велобайків стає все більшою. У Хмельницькому ми вже провели чимало різноманітних заходів, серед яких міські велопаради, екскурсії та походи. Цього року з нами навіть катався т.в.о голови облдерждміністрації Олександр Симчишин. Є підтримка і від Хмельницької міської влади та ДАІ. Наступного ж сезону ми плануємо плідно попрацювати над розбудовою велоінфраструктури у місті, розробкою програм влаштування велодоріжок», – відзначив організатор пробігу Олександр Калінер.

Під час заходу відбувся благодійний розпродаж наліпок з пам’ятною атрибутикою про заїзд. Виручені 1244 гривні цілковито підуть на потреби армії.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього