На залізничному вокзалі затримали чоловіків з наркотикамиПрацівники міліції громадської безпеки під час відпрацювання залізничного вокзалу станції Хмельницький виявили трьох молодиків, які своїми діями викликали підозру. Один з них помітно нервував і постійно тримав руку в кишені.

Правоохоронці запитали, що він переховує і у разі, якщо в нього є щось заборонене в обігу законодавством, добровільно видати. 24-річний хмельничанин добровільно видав п’ять паперових згортків з речовиною рослинного походження зеленого кольору.На залізничному вокзалі затримали чоловіків з наркотикамиПрацівники міліції громадської безпеки під час відпрацювання залізничного вокзалу станції Хмельницький виявили трьох молодиків, які своїми діями викликали підозру. Один з них помітно нервував і постійно тримав руку в кишені.

Правоохоронці запитали, що він переховує і у разі, якщо в нього є щось заборонене в обігу законодавством, добровільно видати. 24-річний хмельничанин добровільно видав п’ять паперових згортків з речовиною рослинного походження зеленого кольору.
Наступного дня правоохоронці виявили 26-річного жителя Деражнянсього району, в якого також вилучили речовину зеленого кольору з характерним запахом рослин коноплі.

В обох випадках правопорушники пояснили правоохоронцям, що вилучена речовина є марихуаною, яку вони зберігали для власного вживання без мети збуту.

Вилучені рослинні речовини направлено на експертизу.

Інформацію за кожним з фактів внесено до єдиного реєстру досудових розслідувань за ч.1 ст. 309 КК України (зберігання наркотичних засобів без мети збуту). Санкція статті передбачає до трьох років позбавлення волі.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього