На звернення Червоного Хреста хмельничани відправляють гуманітарний вантаж постраждалим від військових дій на сході країни
Цього разу вага гуманітарного вантажу, який відправляється у селище Рубіжне Луганської області, складає 22 тонни. Подоляни привезли засоби гігієни і продукти: серед яких овочі, олія, борошно, а також свячена вода з Почаєва.На звернення Червоного Хреста хмельничани відправляють гуманітарний вантаж постраждалим від військових дій на сході країни
Цього разу вага гуманітарного вантажу, який відправляється у селище Рубіжне Луганської області, складає 22 тонни. Подоляни привезли засоби гігієни і продукти, серед яких овочі, олія, борошно, а також свячена вода з Почаєва.
\”Ми вдячні райдержадміністраціям, жителям області за розуміння. Адже зібрана гуманітарна допомога буде використана там, де вона дуже необхідна. Був організований збір продуктів у районах, по селах для того, аби показати, що ми є одна сім’я – схід та захід. І нам теж особливо болить за те, що відбувається в нашій країні\”, – сказав заступник голови обласної державної адміністрації Володимир Кальніченко.
\”Ми навіть не чекали такої реакції, що буде зібрано стільки допомоги. Перший транш був відправлений тиждень тому. Ми були треті в державі, які відправили вантаж в зону конфлікту. Зараз ця акція тільки набирає обертів по Україні, а ми вже відправляємо другу партію допомоги. І думаю, що не останню, адже продукти продовжують надходити\”, – зазначив голова Хмельницької обласної організації Товариства Червоного Хреста Іван Горда.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього