На Ізяславщині відзначили День миру - «Світ і демократія: вислови свою думку»
Щороку 21 вересня в усьому світі відзначається Міжнародний день миру.На Ізяславщині відзначили День миру - «Світ і демократія: вислови свою думку»
Щороку 21 вересня в усьому світі відзначається Міжнародний день миру. Він був проголошений Генеральною Асамблеєю як день, присвячений укоріненню ідеалів миру як у відносинах всередині держав, так і у відносинах між усіма державами і народами.
У цьому році, в тридцяту річницю Дня миру, його тема – «Світ і демократія: вислови свою думку», повідомляють на сайті Хмельницької облдержадміністрації.
З цiєї нагоди, навчальний процес в Ізяславській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 1 розпочався із тематичної лінійки присвяченої Дню миру. Звертаючись до учнівського та педагогічного колективу закладу в.о. директора школи Тетяна Вітрук зазначила, що якщо існуватиме можливість зупинити пролиття крові – ми зобов’язані це зробити, бо ми воюємо не для того, щоб знищити ворога. Ми боремося, щоб захистити мир не тільки на нашій рідній Україні, а мир на всій планеті. Тетяна Миколаївна також сказала, що сьогодні ми не просто захищаємо кордони своєї держави. На Донбасі проліг східноєвропейський кордон демократії і свободи, який теж захищає Україна, ціною людських життів.
«Наші хлопці сьогодні захищають не тільки свою землю, але й демократичні права та свободу незалежної Польщі, країн Прибалтики, Румунії та Угорщини, а за ними і всього Західного світу», – зазначила Тетяна Вітрук.
Тетяна Миколаївна закликала усіх присутніх на заході вшанувати хвилиною мовчання пам\’ять тих хто загинув захищаючи свободу та незалежність, територіальну цілість України.
Так як День Миру відзначається як день глобального припинення вогню і відмови від насильства, діти випустили в небо символи миру – білих голубів.
На завершення заходу учні школи влаштувати танцювальний флеш-моб у вишиванках.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього