Начальник міліції Хмельниччини: «Після великого скорочення нам уже ніяк не обійтися без допомоги громадськості»
Начальник управління МВС України в Хмельницькій області Микола Семенишин провів виїзне громадське слухання у Віньковецькому районі.Начальник міліції Хмельниччини: «Після великого скорочення нам уже ніяк не обійтися без допомоги громадськості»
Начальник управління МВС України в Хмельницькій області Микола Семенишин провів виїзне громадське слухання у Віньковецькому районі, під час якого обговорив з активістами роботу місцевої міліції та розповів про основні тенденції створення нової поліції і своє бачення розвитку співпраці правоохоронців та громади в цьому контексті. Про це повідомляють у прес-службі УМВС України в Хмельницькій області.

На слухання завітали усі, хто зацікавлений у кардинальних змінах в правоохоронній системі України: громадські діячі, лідери громадських організацій та об‘єднань, представники органів місцевої влади та самоврядування і просто небайдужі місцеві мешканці.

Захід пройшов у формі конструктивного діалогу, під час якого громадськість не лише вказувала на недоліки в роботі місцевих правоохоронців, а й активно висловлювала свої пропозиції щодо можливих шляхів усунення цих недопрацювань, в тому числі і за їхньої допомоги.

— Кількість міліціонерів на сто тисяч населення має бути приведена у відповідність до європейських стандартів і нас очікує велике скорочення, тому без допомоги громадськості нам буде дуже непросто виконувати правоохоронні функції. Я сподіваюся, що задекларована під час нашої зустрічі співпраця не залишиться лише красивими словами, а перетвориться на конкретні спільні дії Віньковецького райвідділу міліції та місцевої активної громади в напрямку покращення криміногенної ситуації в районі, — підсумував захід очільник обласної міліції.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього