Начальник міліції Хмельниччини відвідав працівників ДАІ, які несуть службу у Слов'янську
Уже кілька тижнів поспіль працівники управління Державтоінспекції Хмельниччини слідкують за порядком на дорогах Слов‘янська та його околиць. Вирушити у зону проведення АТО зголосилися десяток добровольців.Начальник міліції Хмельниччини відвідав працівників ДАІ, які несуть службу у Слов'янську
Уже кілька тижнів поспіль працівники управління Державтоінспекції Хмельниччини слідкують за порядком на дорогах Слов‘янська та його околиць. Вирушити у зону проведення АТО зголосилися десяток добровольців.
Правоохоронці несуть службу позмінно у складі трьох автомобільних екіпажів, слідкуючи за дорожнім рухом та правопорядком у місті та прилеглих дорогах, та допомагають наводити лад у місті бійцям батальйону «Київ-1».
Як розповів один із даїшників-добровольців Михайло Полагів, доки сепаратистів не відтіснили зі Слов‘янська, вулицями міста доводилося рухатися зі швидкістю понад 100 км на годину, щоб уникнути обстрілів. Сьогодні ситуація уже набагато спокійніша і життя входить у звичайне русло.
Міліціонери мешкають в умовах, далеких від комфортних, але не скаржаться і на все дивляться з оптимізмом. Головне для них, щоб в країні швидше настав мир і порядок.
Начальник міліції Хмельниччини відвідав працівників ДАІ, які несуть службу у Слов'янську
Начальник УМВС України в Хмельницькій області Олександр Розізнаний відвідав підлеглих на базі за місцем дислокації. Частина з них якраз відпочивала після чергової напруженої зміни. Полковник міліції вивчив умови проживання працівників міліції, поцікавився нагальними потребами та передав продукти харчування і телевізор, щоб хлопці могли завжди бути у курсі останніх новин.
Олександр Григорович вважає, що такі візити вкрай необхідні, бо вони допомагають підтримувати бойовий дух підлеглих.

Подільська інтернет газета

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього