Управління МВС України у Хмельницькій області оголосило конкурс на заміщення посади радника начальника відомства Олександра Розізнаного

Начальник міліції Олександр Розізнаний шукає собі радника

Управління МВС України у Хмельницькій області оголосило конкурс на заміщення посади радника начальника відомства Олександра Розізнаного.

Як повідомляє прес-служба обласного управління МВС, від претендента вимагається українське громадянство, повна вища освіта та стаж роботи за фахом у державній службі на посадах спеціаліста не менше трьох років або в інших сферах не менше п\’яти років.

Щоб взяти участь у конкурсі, потрібно подати заяву, анкету, автобіографію, довідку про склад сім\’ї, заповнений особистий листок з обліку кадрів, декларацію про доходи, медична довідка про стан здоров’я, характеристика з місця роботи, 2 фотокартки 3х4 см, а також копії паспорта, ідентифікаційного номеру, документів про освіту, трудову книжку та документи, які підтверджують особу близьких родичів.

Подати документи на участь у конкурсі можна до 28 серпня в управління МВС України у Хмельницькій області за адресою: м.Хмельницький, вулиця Зарічанська,7, кабінет 228 “в”, телефон: 69-23-51.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього