Начальник МРЕО Шепетівки, а також винуватець ДТП, написав заяву на звільнення?
З\’явилася інформація про те, що Литвинчук Анатолій Анатолійович – в.о. начальника МРЕО Шепетівки написав заяву на звільнення.Начальник МРЕО Шепетівки, а також винуватець ДТП, написав заяву на звільнення?
З\’явилася інформація про те, що Литвинчук Анатолій Анатолійович – в.о. начальника МРЕО Шепетівки написав заяву на звільнення.
Нагадаємо, пан Литвинчук полюбляє їздити пьяним за кермом і спричиняти ДТП. Місяць тому він став винуватцем ДТП неподалік м.Славути, посидів на лікарняному і у вівторок вийшов на роботу.
Сьогодні до нього завітали Нетішинська Самооборона, Самооборона Шепетівки, Здолбунівська Сотня Самооборони, дехто з Славути і небайдужі мешканці з Острога.
Після тривалого діалогу пан Литвинчук погодився написати заяву на звільнення.
Зараз любитель їздити за кермом пьяним, стверджує, що він за кермом не був, пьяним він теж не був – \”я не я, хата не моя\”.
Наразі хлопці поїхали в Славуту задати питання слідству. Є інформація, що перший протокол ДТП зник і експертизи Литвинчука до справи долучені не були. Тоді писати заяви доведеться прокурору і начальнику міліції Славути!

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього