Начальник обласної міліції вручив чергові звання беркутівцям, які перебувають зараз у КиєвіНачальник управління МВС України у Хмельницькій області, генерал-майор міліції Сергій Шутяк вручив правоохоронцям зі спецпідрозділу “Беркут” чергові спеціальні звання з нагоди Дня міліції.

Як повідомляє сектор зв’язків з громадськістю обласної міліції, працівники спецпідрозділу “Беркут” та патрульно-постової служби вже більше місяця у Києві, де несуть службу з охорони громадського порядку.Начальник обласної міліції вручив чергові звання беркутівцям, які перебувають зараз у КиєвіНачальник управління МВС України у Хмельницькій області, генерал-майор міліції Сергій Шутяк вручив правоохоронцям зі спецпідрозділу “Беркут” чергові спеціальні звання з нагоди Дня міліції.

Як повідомляє сектор зв’язків з громадськістю обласної міліції, працівники спецпідрозділу “Беркут” та патрульно-постової служби вже більше місяця у Києві, де несуть службу з охорони громадського порядку.
За словами психолога спецпідрозділу “Беркут” Сергія Максіміна, візит Шутяка мав чимале значення для покращення емоційного стану правоохоронців, “адже міцні та неприступні ззовні, вони теж потерпають від тривалої розлуки із рідними та близькими, важких побутових умов, травм і хвороб. А теплі слова керівництва дали зрозуміти, що про них дбають і їхня робота є потрібною”.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього