Начальник відділу взаємодії з роботодавцями Хмельницького міського центру зайнятості Буянська Л.Ф. провела виїзний семінар для працівників закладів освітиНачальник відділу взаємодії з роботодавцями Хмельницького міського центру зайнятості Буянська Л.Ф. на базі НВК №10 провела виїзний семінар для працівників закладів освіти на тему: «Співпраця служби зайнятості та роботодавця за Законом України «Про зайнятість населення», зміст послуг, які надаються службою зайнятості роботодавцям».

Учасниками заходу стали керівник управління освіти міської ради Олійник В.Ц., керівник відділу кадрів управління освіти міської ради Пасічник Н.П., керівники загальноосвітніх та дошкільних навчальних закладів міста. Загалом у заході взяли участь близько 120 осіб.Начальник відділу взаємодії з роботодавцями Хмельницького міського центру зайнятості Буянська Л.Ф. на базі НВК №10 провела виїзний семінар для працівників закладів освіти на тему: «Співпраця служби зайнятості та роботодавця за Законом України «Про зайнятість населення», зміст послуг, які надаються службою зайнятості роботодавцям».

Учасниками заходу стали керівник управління освіти міської ради Олійник В.Ц., керівник відділу кадрів управління освіти міської ради Пасічник Н.П., керівники загальноосвітніх та дошкільних навчальних закладів міста. Загалом у заході взяли участь близько 120 осіб.

Під час семінару Буянська Л.Ф. ознайомила учасників із послугами, які надає служба зайнятості роботодавцям, з новаціями Закону України «Про зайнятість населення». Особливу вагу приділила Порядку №271 від 16.05.2013, який визначає процедуру надання підприємствами, установами та організаціями інформації про зайнятість та працевлаштування громадян, що мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню та звернула увагу присутніх на обов’язковість подання вищевказаної інформації.

Учасників семінару найбільш цікавили питання, що стосувалися правильності заповнення та строків подання звітності, розрахунку квоти. Жваво обговорювалися питання щодо організації громадських робіт, робіт тимчасового характеру, працевлаштування громадян, які мають додаткові гарантії та не здатні на рівних конкурувати на ринку праці .

Під час заходу спостерігалась висока активність слухачів, яких цікавили зміни в Законі України «Про зайнятість населення». На усі питання були надані вичерпні відповіді.

За матеріалами: Хмельницького обласного центру зайнятості

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього