Начальники караулів та командири відділень пожежно-рятувальних підрозділів області удосконалили професійну майстерність10-12 лютого на базі пожежно-рятувальних підрозділів міст Хмельницького, Кам’янця-Подільського та Нетішина проведено заняття із професійної підготовки з середнім та молодшим начальницьким складом, які мають допуск до керівництва гасінням пожеж.
10-12 лютого на базі пожежно-рятувальних підрозділів міст Хмельницького, Кам’янця-Подільського та Нетішина проведено заняття із професійної підготовки з середнім та молодшим начальницьким складом, які мають допуск до керівництва гасінням пожеж.

Під час проведення занять до особового складу доведено вимоги керівних документів ДСНС України. Особливу увагу приділено практичній частині занять, де рятувальники відпрацювали вправи з порятунку потерпілих з поверхів, саморятування за допомогою рятувальної мотузки. Відпрацьовано навики надання психологічної допомоги постраждалим.

Відповідні заняття проводяться з метою підвищення рівня професійної підготовки, розвитку і удосконалення рятувальної справи в пожежно-рятувальних підрозділах області.

ГУ ДСНС України у Хмельницькій області

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього