Начальнику Головного управління ДСНС у Хмельницькій області загрожує відставка?
Сьогодні на засідання уряду у прямому ефірі затримали керівника державної служби з надзвичайних ситуацій Сергія Бочковського та його заступника Василя Стоєцького. Чиновникам зачитали обвинувачення, одягли на них наручники і вивели з зали.Начальнику Головного управління ДСНС у Хмельницькій області загрожує відставка?
Сьогодні на засідання уряду у прямому ефірі затримали керівника державної служби з надзвичайних ситуацій Сергія Бочковського та його заступника Василя Стоєцького. Чиновникам зачитали обвинувачення, одягли на них наручники і вивели з зали.

Кримінальне провадження було відкрите за зверненням народних депутатів: їм інкримінується організація корупційної схеми тендерної закупки паливно-мастильних матеріалів у компаній \”Юкойл\”, \”Альянс\” та інших за завищеними цінами.

У свою чергу міністр внутрішніх справ Арсен Аваков звернувся з проханням звільнити Бочковського і Стоєцького, а також всіх без виключення обласних керівників ДСНС, оскільки вони, за його словами, також причетні до цієї схеми.
Уряд підтримав прохання міністра внутрішніх справ Арсена Авакова про звільнення голови Держслужби з надзвичайних ситуацій і його заступника, а також відсторонення керівництва всієї вертикалі.
\”Уряд підтримує рішення про звільнення керівника і першого заступника і відсторонення всього керівництва по всій вертикалі державної служби з надзвичайних ситуацій\”, – зазначив Яценюк.
Він також попросив Авакова \”проводити розслідування по всьому регіональному керівництву, яке було задіяно в корупційній схемі по розкраданню держкоштів\”.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього