Начальників відділів Держземагентства у Городоцькому та Ярмолинецькому районах затримали під час отримання хабара
Прокуратура Хмельницької області відкрила 53 кримінальні провадження проти посадовців бюджетної сфери, освіти, охорони здоров’я та начальників районних управлінь Держземагентства, яких підозрюють у корупції.Начальників відділів Держземагентства у Городоцькому та Ярмолинецькому районах затримали під час отримання хабара
Прокуратура Хмельницької області відкрила 53 кримінальні провадження проти посадовців бюджетної сфери, освіти, охорони здоров’я та начальників районних управлінь Держземагентства, яких підозрюють у корупції.

Олег Синишин повідомив, що 50 % правопорушень пов’язані з вимаганням неправомірної вигоди. Решта – заволодіння майном, шляхом зловживання службовим становищем.

Наразі до суду направили 49 обвинувальних актів щодо 56 посадовців. «Найменша сума неправомірної вигоди, яка була викрита правоохоронцями близько 1000 гривень. Найбільша сягнула 14 тисяч доларів США», – зазначив обласний прокурор. Якщо конкретніше, то «під час отримання неправомірної вигоди затримано начальника відділу Держземагентства у Городецькому районі. Він вимагав 14 тисяч доларів та одержав 6 тисяч доларів за сприяння у передачу в оренду земельної ділянки площею 17 га.

Викрито факт вимагання та одержання неправомірної вигоди в сумі 12 тисяч доларів начальника відділу Держземагентства у Ярмолинецькому районі за сприяння у передачі в оренду 40 га», – повідомив Олег Синишщин. За результатами досудових розслідувань, обвинувальні акти щодо цих осіб спрямовані до суду.

Також скеровано до суду обвинувальний акт стосовно державного інспектора сектору по роботі з дозвільними документами Державної архітектурно-будівельної інспекції. Він за посередництва приватного підприємця вимагав та одержав хабар у сумі 3 тисячі доларів за реєстрацію декларації про початок будівництва. Головний прокурор області зазначив, що протягом 2015 року кількість виявлених корупційних правопорушень зросла на 30 відсотків. І це ще не межа. Адже «питання протидії корупції – першочергове завдання прокурорів області».

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього