Національний парк «Подільські Товтри» - Подільська ШвейцаріяНаціональний природний парк «Подільські Товтри», значна частина угідь якого є в Городоцькому районі, входить до списку семи природних див України. Візуально Товтри є мальовничими пагорбами, з яких і починаються Українські Карпати. Чарівними і неповторними є Подільські Товтри поблизу Сатанова і недарма, що місцевість тут називають Подільською Швейцарією. Інтенсивне будівництво в Сатанівській курортній зоні мережі оздоровчих санаторно-курортних закладів і найбільшого в Західній Україні санаторно-курортного комплексу «Джерела Поділля» вимагає суворого дотримання вимог природоохоронного законодавства.Національний природний парк «Подільські Товтри», значна частина угідь якого є в Городоцькому районі, входить до списку семи природних див України. Візуально Товтри є мальовничими пагорбами, з яких і починаються Українські Карпати. Чарівними і неповторними є Подільські Товтри поблизу Сатанова і недарма, що місцевість тут називають Подільською Швейцарією. Інтенсивне будівництво в Сатанівській курортній зоні мережі оздоровчих санаторно-курортних закладів і найбільшого в Західній Україні санаторно-курортного комплексу «Джерела Поділля» вимагає суворого дотримання вимог природоохоронного законодавства.

Тож саме з метою моніторингу реалізації Чемеровецьким зональним відділенням Національного парку «Подільські Товтри» екологічної політики і дотримання природоохоронного законодавства, тут побували голова Городоцької районної державної адміністрації Володимир Свіжий та його заступник Олександр Собань.

Вони детально ознайомились з ходом туристично-рекреаційних робіт і мали розмову з керівником зонального відділення Національного парку Сергієм Боднарчуком.

Голова районної державної адміністрації Володимир Свіжий наголосив, що на території парку «Подільські Товтри» на Городоччині є унікальні природні комплекси не лише для розвитку оздоровчого, а й пізнавального туризму, що в недалекій перспективі може бути основою для створення розвинутої сітки міжнародного туризму і сприятливих інвестиційних умов, як того вимагає від очільників регіонів Президент України Віктор Федорович Янукович.

Тому чітке дотримання вимог природоохоронного законодавства, збереження рідкісних реліктових рослин повинні бути пріоритетом у роботі Національного парку.

В ході робочої поїздки посадовці ознайомились також з роботою Сатанівської селищної ради по реалізації Генерального плану забудови Сатанова, роботою очисних споруд, побував на будівництві санаторію «Арден-Палац».

За матеріалами Городоцької РДА

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього