Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення вимагає від українських провайдерів протягом доби припинити мовлення російських телеканалів, які продовжують незаконно транслюватися на території України. Про це повідомила на своїй сторінці у Facebook член Нацради Ольга Герасим’юк.

Нацрада з телерадіомовлення дала добу на відключення російських телеканалівНаціональна рада України з питань телебачення і радіомовлення вимагає від українських провайдерів протягом доби припинити мовлення російських телеканалів, які продовжують незаконно транслюватися на території України.

Про це повідомила на своїй сторінці у Facebook член Нацради Ольга Герасим’юк. «Нацрада з телебачення і радіомовлення дала добу для негайного відключення ворожого контенту тим мовникам, які ретранслюють російську пропаганду на Донбасі, в Луганську», – написала вона. За словами Герасим’юк, основною причиною, з якої заборонені для трансляції в Україні пропагандистські російські канали продовжують транслюватися, є те, що раніше «ніхто не брав на себе відповідальність дати команду натиснути «вимк.».

Як повідомляв УНІАН, Нацрада з питань телебачення і радіомовлення у своєму позові до компанії «Торсат» просила суд визнати програми чотирьох російських каналів: «Первый канал. Всемирная сеть», «РТР-Планета», «Россия-24», «НТВ-Мир» такими, що не відповідають законам України і Європейській конвенції про трансграничне телебачення. 25 березня Київський адміністративний суд ухвалив рішення припинити трансляцію цих телеканалів в Україні на час розгляду позову. Попри це, у Нацраді заявили, що провайдери Донецької і Луганської областей не виконують рішення суду про відключення трансляції російських телеканалів.

4 липня Верховна Рада України призначила членами Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення Олега Черниша, Олександра Ілляшенка, Ольгу Герасим’юк і Катерину Котенко. 7 липня президент України Петро Порошенко змінив трьох членів Нацради з телерадіомовлення, призначивши до нового складу регулятора Юрія Артеменка, Владислава Севрюкова і Григорія Шверка.

Нацрада з телерадіомовлення дала добу на відключення російських телеканалів

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього