Нагороджено кращих підприємців Хмельницької області
День підприємця – це державне свято, яким в Україні визнано важливу роль підприємництва у розвитку економіки країни та підвищенні соціальних стандартів життя громадян.Нагороджено кращих підприємців Хмельницької області
День підприємця – це державне свято, яким в Україні визнано важливу роль підприємництва у розвитку економіки країни та підвищенні соціальних стандартів життя громадян.
З нагоди свята в Будинку Рад відбулися урочисті заходи, про це повідомляють на сайті Хмельницької облдержадміністрації.
З вітальним словом до присутніх у залі звернувся перший заступник голови облдержадміністрації Василь Процюк.
“Як і всі у державі, сьогодні бізнес переживає складні часи. Анексія Криму та російська військова агресія на сході України стали суттєвими факторами дестабілізації економічної системи країни. При цьому підприємництвом забезпечено продуктивну участь у вирішенні ряду найактуальніших соціально-економічних питань країни. Практично на ваших плечах тримається соціальна сфера. Теперішня ситуація черговий раз підтвердила вагому роль підприємницької спільноти у розв’язанні нагальних проблем”, – зазначив Василь Процюк.
Хмельниччина утримує першість в Україні за рівнем урожайності зернових культур – це в середньому 54 центнери з гектара. На другій позиції – Черкащина, яка має майже на 6 центнерів менше.
Хмельницька область володіє потужним промисловим сектором, в якому налічується понад 1670 підприємств. Обсяги промислового виробництва за січень-липень 2015 року збільшилися у порівнянні з аналогічним періодом минулого року на 3,5% (по Україні – скорочення на 19,5%).
Всього в регіоні працює понад 9,0 тис. підприємств та більше 56,0 тис. приватних підприємців. У сфері малого та середнього бізнесу зайнято більше 170,0 тис. осіб або 93,0% працюючих в економіці області.
За І півріччя 2015 року від зазначеної категорії суб’єктів підприємництва до бюджетів усіх рівнів надійшло 948,6 млн. грн. податкових надходжень, що на 253,8 млн. грн. або 36,5% більше ніж за відповідний період минулого року.
Василь Васильович також висловив щиру подяку тим підприємцям та керівникам підприємств, які ініціювали та підтримали численні ініціативи допомоги нашим військовим, хто опікується пораненими у зоні бойових дій, підтримує тих, хто завдяки діям бойовиків залишились без даху над головою, а також тим, хто із зброєю у руках виборює нашу свободу.
За особистий вагомий внесок та з нагоди Дня підприємця 30 представників бізнес структур області були нагороджені відзнаками Хмельницької обласної державної адміністрації та Хмельницької обласної ради, Державної регуляторної служби України, окремих територіальних представництв центральних органів виконавчої влади, Хмельницької торгово-промислової палати, ДБУ “Хмельницький регіональний центр з інвестицій та розвитку”.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього