Нагороджено переможців конкурсу в соціальних мережах, який відбувся в рамках Днів Сталої Енергії
Міською радою спільно з громадською організацією “Хмельницький молодіжний клуб розвитку” в рамках Днів Сталої Енергії проведено фотоконкурс в соціальних мережах.Нагороджено переможців конкурсу в соціальних мережах, який відбувся в рамках Днів Сталої Енергії
Міською радою спільно з громадською організацією “Хмельницький молодіжний клуб розвитку” в рамках Днів Сталої Енергії проведено фотоконкурс в соціальних мережах. За його умовами необхідно було, в період з 24 до 27 вересня, сфотографуватися на заходах, присвячених Дням Сталої Енергії, та розмістити у себе на сторінці (Vkontakte або Instagram) фото з хештегом #ДніСталоїЕнергії, повідомляють на сайті міської ради.
За результатами розіграшу, проведеного за допомогою Інтернет-сервісу RandStuff, обрано двох головних переможців, котрі отримали портативний акумулятор Golf, та одного, який став володарем селфі палки.
Учасники конкурсу, що посіли 4 та 5 місця, отримали флешки, за 6 та 7 місця – сувенірні чашки від партнера проведення Днів Сталої Енергії, Асоціації “Енергоефективні міста України”.
Усі учасники конкурсу, а їх було більше десятка, отримали екоторби та блокноти від Асоціації “Енергоефективні міста України”.
Крім того, компанія #Bellson провела додатковий розіграш і надала двом переможцям за оригінальну світлину та за перемогу в конкурсі репостів LED-лампи.
Учасників та переможців привітала заступник міського голови Ольга Мярковська. Вона подякувала усім небайдужим за активну громадську позицію, участь у конкурсі та за те, що не залишилися осторонь такої події.
Вітаємо переможців конкурсу та дякуємо всім, хто взяв у ньому участь!

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього