Намагаючись вкрасти електрокабель, нетішинець ледь не загинув від удару струмом
У Нетішині під час скоєння крадіжки високовольтного електрокабелю злодій отримав удар струмом та знепритомнів на місці.Намагаючись вкрасти електрокабель, нетішинець ледь не загинув від удару струмом
У Нетішині під час скоєння крадіжки високовольтного електрокабелю злодій отримав удар струмом та знепритомнів на місці.
37-річний місцевий безробітний, проходячи повз огороджену бетонним парканом територію відділу реєстраційно-екзаменаційної роботи м. Нетішин, вирішив вкрасти високовольтний електрокабель. Реалізовуючи свій злочинний намір, крадій проліз через невеликий отвір у металевих воротах, після чого перекусив 38-метровий кабель у трьох місцях, внаслідок чого приміщення ВРЕР було знеструмлено, а робота — паралізована.
Однак завершити задумане зловмиснику не судилося. Під час демонтажу електрокабелю чоловік отримав удар струмом, від якого знепритомнів. Своєчасне прибуття на місце події працівників державної служби охорони та швидкої допомоги врятували горе-крадієві життя.
Провівши декілька діб у реанімації, чоловік оговтався та уже дає свідчення про свою \”пригоду\” працівникам Нетішинського міськвідділу міліції. Стосовно нього відкрито кримінальне провадження за ст. 15 ч. 2 ст. 185 Кримінального кодексу України (Закінчений замах на крадіжку).
До речі, за іронією долі, зловмисник у молоді роки здобув освіту за фахом \”електрик\”.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього