Напередодні Різдва працівники хмельницького «Карітасу» провели акцію «В Різдво з любов’ю»
Українське Різдво – свято перш за все родинне. Воно сповнене символікою духовних цінностей – виявами любові, пошани до ближніх.Напередодні Різдва працівники хмельницького «Карітасу» провели акцію «В Різдво з любов’ю»
Саме під такою назвою проходить щорічна акція, приурочена святу Різдва Христового. Погодьтесь, це одне з найбільш світлих християнських свят, якого діти та дорослі завжди чекають з особливим нетерпінням.
Українське Різдво – свято перш за все родинне. Воно сповнене символікою духовних цінностей – виявами любові, пошани до ближніх. Це час добрих побажань рідним, близьким, сусідам, знайомим, колегам та просто усім людям.
Але на жаль, не всі родини мають змогу належним чином зустріти це свято. Знаючи про це, працівники «Карітасу» у Хмельницькому багато років поспіль організовують та проводять Святвечір для знедолених дітей та вручають святкові пакуночки родинам, що перебувають у нас на соціальному супроводі.
Отож, в цьому році понад 50 родин з числа малозабезпечених, багатодітних, неповних та кризових, зокрема, сім’ї внутрішньо переміщених осіб зі Сходу України та Криму, отримали від Хмельницького обласного благодійного фонду «Карітас» продуктові набори, до складу яких входили різні крупи (гречана, пшоняна, перлова, манна тощо), борошно, олія і, звичайно, солодощі для малечі. Усі ці продукти стануть в нагоді кожній українській родині. Особливо, якщо йдеться про тих, хто опинився в складних життєвих обставинах, зважаючи на теперішні ціни та загальний стан в державі.
«Ісус прийшов до нас, аби ми могли прийняти його у наше життя, щоб воно стало кращим, – каже директор ХОБФ «Карітас» о. м. Іван Данкевич. – Він вчить нас, що у житті не важливо мати багато грошей і великий будинок, головне – бути з Богом. Той, хто приймає Господа, тому живеться добре. Пам’ятаймо про це !».
Традиційно, після спільної молитви біля Різдвяного Вертепу у церкві, працівники та вихованці «Карітасу» мали змогу разом, як одна велика родина, поспівати колядки, віншувати один одного з Різдвом та спільно прославляти новонародження Божого дитятка.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього