Учора фракція «УДАР» заявила про свій вихід із складу коаліції Європейського вибору у Верховній Раді. «Ударівців» підтримали «Свобода», частина позафракційних та кілька депутатів фракції «Батьківщина»

Нардеп Корнійчук не боїться нових виборівНардеп Корнійчук не боїться нових виборів

Учора фракція «УДАР» заявила про свій вихід із складу коаліції Європейського вибору у Верховній Раді. «Ударівців» підтримали «Свобода», частина позафракційних та кілька депутатів фракції «Батьківщина».

«Ударівці» запустили конституційний механізм, який дасть Президентові можливість розпуску Верховної Ради України і призначення дострокових виборів, адже на сьогодні зрозуміло, що коаліції у Верховній Раді немає», – пише на своїй сторінці у Фейсбук народний депутат України, голова Хмельницької обласної організації партії «УДАР» Олександр Корнійчук.

«Останні події в країні створили нову суспільну реальність. Майдан, анексія Криму і війна з російськими окупантами на Донбасі сформували нову українську націю. Нація хоче, щоб її представляли ефективні, не корумповані, патріотичні владні інститути. Нація хоче, щоб і парламент був гідний тих, хто без зброї йшов на автомати Калашнікова у лютому 2014 року, хто сьогодні ллє кров у східній Україні в зоні АТО. Але значна частина парламенту – це «пташки гнізда Яннуковича», які отримали свої мандати через підкуп, обман і адмінресурс. Це депутати від Компартії та Партії регіонів. Це люди іншої політичної культури. Крім того, ця Верховна Рада не налаштована на реформи. Будь-яке рішення – це в кращому випадку результат тривалих торгів, а в гіршому – втрата часу на його ухвалення. Для таких торгів країна зараз не має часу. Повинна прийти команда, яка буде здатна проводити реформи», – пише головний «ударівець» Хмельниччини.

Політик також зазначає, що не боїться перевиборів і бачить майбутній парламент таким, який оберуть громадяни.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього