melnychenko

Новий продукт для роботы з виборцями придумав нардеп Володимир Мельниченко. Разом із Кам’янець-Подільським міським головою Михайлом Сімашкевичем вони роздають електорату картоплю.

Уже більше п’яти років у Кам’янці-Подільському діє акція “Картопля – малозабезпеченим”. Щоосені міський голова Михайло Сімашкевич та народний депутат Володимир Мельниченко допомагають із придбанням одного з найбільш необхідних продуктів – картоплі, малозабезпеченим  родинам, пенсіонерам, ветеранам, людям з обмеженими можливостями. Про це повідомляється на сайті Кам’янець-Подільської міської ради.

«Цього року ми знову завезли картоплю в родини окремих пільгових категорій, які не мають великих статків і придбання навіть декількох десятків кілограм картоплі – навантаження на їхній домашній бюджет. Тому традиційно допомагаємо, щоб усі кам’янецькі сім’ї були ситі», – зазначає Михайло Сімашкевич.

Нагадвємо, експерти знайомі з ситуацією в Кам’янець-Подільському вважають Сімашкевича “технічним” мером Володимипа Мельниченка, якого називать справжнім господарем міста. Програма “Картопля – малозабезпеченим” має допомогти йому переобратися на найближчих дострокових парламентських виборах

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього