Сергій Лабазюк любить полювати і фотографуватися в АТО

18,3 гектарів лісу отримало від обласної влади ТОВ “Мисливський затишок”, власник якого помічник народного депутата Сергія Лабазюка – хмельничанин Олег Клепач. Відвовідне розпорядження 13 квітня підписав голова Хмельницької ОДА Олександр Корнійчук. ТОВ “Мисливський затишок” зареєстровано у травні 2016 року. Ліс знаходиться на території, що входить до виборчого округу Сергія Лабазюка  – біля села Гвардійське Хмельницького району. У 2015 році мешканці села протестували проти  ПП «Аграрна компанія 2004», що належить Лабазюку. Підприємство нібито захопило під свинарники приміщення, які належать селянам. Аде відстояти свої права в боротьби з нардепом мешканці не змогли.

Тепер крім свинарників Лабазюка, у біля гвардійського буде ліс Лабазюка. Ділянка відійшла в оренду на десять років для рекреаційних цілей. Також зазначається, що 18,3 га лісу передаються у користування без вилучення з державного підприємства “Хмельницькоблагроліс” – повідомляє Незалежний громадський портал

Нагадаємо, у серпні 2016 року облдержадіністрація надало 3,5 га  ТОВ “Саман-Глей” (Волочиський район), яке належить самому нардепу Сергію Лабазюку

Інтерес нардепа до лісів можна пояснити його пристрастю до полювання. В інтервю газеті “Факти” Сергій Лабазюк розказав про своє захоплення полюванням: “… це справжній чоловічий відпочинок… На полювання разом з батьком я почав ходити з десяти років, а свого першого зайця підстрелив о дванадцять. В мисливський сезон ми кожні вихідні ходили в ліс. Це була хороша спортивна тренування – в день проходили по двадцять кілометрів. А на додачу батько давав мені носити рушницю. Заєць вискочив переді мною абсолютно несподівано, і підстрелити його мені вдалося тільки з четвертого пострілу, а потім довелося ще й довго шукати. Але це була найсмачніша дичину за всю мою мисливську історію”

Модне серед вітчизняних чиновників та політиків хоббі зіграло з нардепом Лабазюком поганий жарт. Декілька років тому ЗМІ розповсюдили ніби-то коментар політика щодо відпочинку: “Після Іспанії запланували подорож до Африки. Мій друг та колега по парламенту запропонував взяти участь у полюванні на леопарда. Мені лише відомо, що це буде у Замбії. Хочу зазначити, що подорож до Африки здійснюється за мій власний кошт. Я можу собі це дозволити. Адже сесія, яка розпочнеться у вересні буде дуже напруженою та виснажливою” – пізніше прес-служба депутата зайвила, що таке повідомлення не розсилала і це був жарт недоброзичливців.

Залиште коментар

Також по темі

Літак, який вчора розбився під час зрошування поля, належить фірмі нардепа Лабазюка

Учора близько опівдня поблизу села Трительники Волочиського району