Служба автомобільних доріг у Хмельницькій області 26 вересня уклала угоди на поточний ремонт авиодоріг державного значення на суму 40,62 млн грн.
Нардеп, який хотів звільнити дороги від закону про держзакупівлі, отримав 31 мільйон

Служба автомобільних доріг у Хмельницькій області 26 вересня уклала угоди на поточний ремонт авиодоріг державного значення на суму 40,62 млн грн. Про це повідомляється у «Віснику державних закупівель».
Нардеп, який хотів звільнити дороги від закону про держзакупівлі, отримав 31 мільйон

З них 30,74 млн грн. отримає ПП «Аграрна компанія 2004» на ремонт доріг:
Стрий-Тернопіль-Кіровоград-Знам`янка
Кам’янець-Подільський-Сатанів-Війтівці-Білогір’я
Решта замовлень на 9,88 млн грн. дісталася ДП “Хмельницький облавтодор» на ремонт доріг:
Ярмолинці-Сатанів
Гусятин-Городок
Ділянки доріг, що відремонтують, не уточнюються. Заплановано фрезерування покриття, а також просто ямковий ремонт, укладання нових шарів асфальтобетону, укріплення узбіч автогрейдерами.
Засновниками фірми «Аграрна компанія 2004», зареєстрованої у Волочиську, є Володимир Лабазюк і ТОВ «Група компаній «Вітагро», якою володіє виходець з Хмельниччини народний депутат Сергій Лабазюк.
Раніше Лабазюк був позафракційним, а тепер входить у депутатську групу «Суверенна європейська Україна», більшість членів якої належали до Партії Регіонів. Відомо, що Лабазюк вже зареєструвався як кандидат по округу №188 у Хмельницькій області від «Суверенна європейська Україна». Саме по цьому округу він пройшов до Верховної ради у 2012 році.
За даними «ВДЗ» фірма Лабазюка регулярно виграє дорожні тендери, усі в Хмельницькій області. Наразі з «Аграрною компанією 2004» укладено угод на загальну суму 236,41 млн грн.
У червні цього року нардеп Лабазюк зареєстрував у Верховній раді законопроект, яким пропонує, зокрема, здійснювати закупівлі щодо будівництва, ремонту і експлуатаційного утримання доріг за окремим законом і за скороченими процедурами.
Законопроект отримав негативний висновок Комітету з питань боротьби з організованою злочинністю та корупцією і його рекомендували відхилити як такий, що створює умови для корупції і неефективного витрачання бюджетних коштів.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього