Нардепа-мажоритарника Бондаря кличуть на округ відповісти за підтримку антиконституційних законів 16 січня 2014 року25 січня на позачерговій сесії Старокостянтинівської міської ради (Хмельницька область) депутати прийняли звернення до народного депутата Віктора Бондаря, який голосував за антиконституційні закони 16 січня 2014 року.25 січня на позачерговій сесії Старокостянтинівської міської ради (Хмельницька область) депутати прийняли звернення до народного депутата Віктора Бондаря, який голосував за антиконституційні закони 16 січня 2014 року.

У своєму зверненні депутати висловили осуд діям народного депутата та поставили вимогу, щоб він приїхав до міста і пояснив громаді свої дії, ынформуэ кореспондент Вголосу.

У свою чергу міський голова Старокостянтинова Микола Мельничук зазначив, що особисто спілкувався з Віктором Бондарем після голосування і поставив йому вимогу стати на коліна за такі дії.

Нагадаємо, на позачерговій сесії депутати одноголосно прийняли звернення, в якому однією із вимог були позачергові одночасні вибори Президента України та Верховної Ради України.

Проте 27 січня прокуратурою Хмельницької області подано позови до окружного адміністративного суду про визнання протиправними та скасування рішення Старокостянтинівської міської ради, яке прийняли 25 січня.

Як відомо Віктор Бондар був обраний по мажоритарні у Хмельницькій області.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього