Генеральна прокуратура України витребовує у Національному агентстві з питань запобігання корупції електронну декларацію за 2015 рік народного депутата, члена депутатської групи «Партія «Відродження» Віктора Бондара, якому закидають несплату податків.

Про це сказано в ухвалі Печерського райсуду Києва від 2 березня, передає “Незалежний громадський портал”.

Політик задекларував у 2015 році 840 тис. грн., 1,4 млн. дол., 278 тис. євро готівки. До вказаної е-декларації також внесено дані про набуття у власність 4 об’єктів нерухомого майна, по двом з яких у графі вартість на дату набуття у власність, указав «не відомо». Одним з таких об’єктів значиться житловий будинок в Ірпіні площею 611,4 кв.м., з датою набуття у власність 30 липня 2014 року.

Ще у власності політик має 30 об’єктів цінного рухомого майна. Разом з тим, у жодній з позицій не зазначено вартість таких об’єктів.

Відповідно до інформації про доходи, отримані ДФС України від податкових агентів, у період 1998-2015 років Бондар отримав доходів, з яких сплатив податки на суму 1,7 млн. грн. Таким чином, невідповідність зазначених у е-декларації грошових активів  вартістю понад 42 млн. грн. отриманим доходам, з яких не сплачено суми податків.

Як відомо, Генеральна прокуратура вирішила позапланово перевірити електронні декларації 29 народних депутатів.

Нагадаємо, Віктор Бондар є народним депутатом України двох скликань. Вперше він дістав перемогу на парламентських виборах як незалежний кандидат у 2012 році в 191 окрузі (Старокостянтинівський, Летичівський, Старосинявський, Деражнянський, Віньковецький райони). У ВРУ вступив до фракції Партії регіонів, з якої вийшов 19 лютого 2014 року. 26 жовтня 2014 року Віктор Бондар як самовисуванець знову переміг на позачергових парламентських виборах у одномандартному окрузі № 191 та потрапив до Верховної Ради України, де зараз створив власну депутатську групу “Партії “Відродження”.

Залиште коментар

Також по темі

Олександр Симчишин не має автомобіля, зате має кредит

Хмельницький міський голова – Олександр Симчишин у своїй