Громадська організація ГМ «ОПОРА», дослідивши у квітні роботу депутатів з усієї України, віддала Роману Мацолі друге місце. Представник нашого округу показав досить високі оцінки роботи як у парламенті так і на окрузі
Нардепа з Хмельниччини визнано одним з кращих депутатів в УкраїніНардепа з Хмельниччини визнано одним з кращих депутатів в Україні

Громадська організація ГМ «ОПОРА», дослідивши у квітні роботу депутатів з усієї України, віддала Роману Мацолі друге місце. Представник нашого округу показав досить високі оцінки роботи як у парламенті так і на окрузі.
За результатами моніторингу діяльності 105 депутатів-мажоритарників у квітні, з’ясували, що народні обранці провели 105 особистих прийомів громадян, 67 разів взяли участь у роботі місцевих органів влади (як виконавчої влади, так і місцевих рад та органів самоврядування), здійснили 184 візити у свої виборчі округи з різних приводів: участі у благодійних, публічних та експертних заходах, проведення зустрічей з виборцями, громадами та трудовими колективами тощо.
Роман Мацола, який представляє у парламенті Шепетівщину, Славутчину та Полонщину, на думку громадських експертів, показав високий рівень законотворчої роботи, активно працював на окрузі, співпрацював з місцевими органами влади. Також Роман Миколайович був одним із найбільш дисциплінованих депутатів у розрізі присутності під час голосування.
У квітні 2016 року Роман Мацола, як свідчать дані письмової реєстрації, не пропустив жодного засідання Верховної Ради України. За звітний період депутат у співавторстві з колегами зареєстрував два законопроекти; став співавтором одного та автором шести депутатських запитів, пов`язані з проблемами свого округу. Цього місяця народний депутат кілька разів відвідав область і свій округ: у Славуті, Шепетівці та Полонному зустрівся з переможцями конкурсу мікро-грантів від ГО «Інститут солідарності громад», взяв участь в урочистостях з нагоди 30-х роковин аварії на Чорнобильскій АЕС, у обласному центрі побував на представленні голови Хмельницької облдержадміністрації та взяв участь у круглому столі з народними депутатами від Хмельниччини під головуванням першого заступника Глави Адміністрації Президента України Віталія Ковальчука. Крім того, Роман Мацола зустрічався з посадовцями із Шепетівки, Славути, Полонного, а також провів три особистих прийоми громадян. Звітування про діяльність депутата відбувалося на його особистому сайті, на сторінці у Facebook та у місцевих ЗМІ.
Найкращим у рейтингу визнано представника Житомирщини Павла Дзюблика, найгіршим, за оцінкою «ОПОРИ» став Віктор Балога із Закарпаття.
Довідково: У 2016 р. громадянська мережа ОПОРА здійснює моніторинговий проект у 105 виборчих округах 24 областей України та міста Київ. Моніторингова кампанія передбачає щомісячний комплексний аналіз діяльності 105 народних депутатів, обраних за мажоритарною складовою, у їхніх округах.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього