Нардепи ВР знову \”прогинаються\” перед виборцями

Ще у червні народний депутат Олександр Герега порозвішував на своєму окрузі біг-борди «Літо з Герегою». Як з’ясувалося згодом, то нардеп вирішив «підкупити» своїх виборців і став возити талановитих дітлахів з різних гуртків на море у Коблево, а старших, особливо держслужбовців, медиків та педагогів – на екскурсію до столиці

Нардепи ВР знову "прогинаються" перед виборцями

Ще у червні народний депутат Олександр Герега порозвішував на своєму окрузі біг-борди «Літо з Герегою». Як з’ясувалося згодом, то нардеп вирішив «підкупити» своїх виборців і став возити талановитих дітлахів з різних гуртків на море у Коблево, а старших, особливо держслужбовців, медиків та педагогів – на екскурсію до столиці. Тепер вдячні за відпочинок Герезі виборці просто мають мліти від щастя, що у них є такий депутат.

Перехопив подібну ініціативу колеги й інший нардеп з Хмельниччини. Тепер жителі Кам’янця, Кам’янець-Подільського та Новоушицького районів теж проводитимуть літо із своїм депутатом. Адже Володимир Мельниченко започаткував акцію «Літо з Мельниченком!». Але оскільки статкам Мельниченка ще далеко до статків Гереги, то обмежився Володимир Володимирович лише тим, що спробував забезпечити маленьким українцям веселе проведення часу. Зокрема, відвідинами атракціонів та участю у цікавих іграх і конкурсах.

Нардепи ВР знову "прогинаються" перед виборцями
Нардепи ВР знову "прогинаються" перед виборцями

Залишити відповідь