Нарешті хмельницька футзальна команда \”Спортлідер+\” перемогла!

Нарешті хмельницька футзальна команда "Спортлідер+" перемогла!Довгу серію невдач, яка налічувала дев\’ять програних поспіль поєдинків, «Спортлідер+» зумів перервати у матчі з івано-франківським «Ураганом», зігравши на виїзді у нічию.Нарешті хмельницька футзальна команда "Спортлідер+" перемогла!Довгу серію невдач, яка налічувала дев\’ять програних поспіль поєдинків, «Спортлідер+» зумів перервати у матчі з івано-франківським «Ураганом», зігравши на виїзді у нічию.
Події у матчі розгорталися дуже швидко. Вже на 2-й хвилині хмельничани відкрили рахунок. Калуков вдало попрацював у відборі біля власних воріт і сам здійснив рейд по лівому флангу, звідки прострілив на Сондака, який зіграв на випередження і замкнув передачу точним ударом – 0:1.

Господарі одразу активізували свої дії у атаці, і через кілька хвилин рахунок знову був рівний. Після розіграшу кутового низом пробивав Валєнко. М\’яч, зачепивши ногу Калукова, змінив траєкторію, тим самим дезорієнтувавши Лисенка, і залетів у ворота – 1:1. «Ураганівці» мали ще кілька непоганих моментів, але Макаєв, перекидаючи Лисенка, влучив у сітку з зовнішнього боку, а Якунін, опинившись сам перед воротами, примудрився пробити над поперечиною. «Лідери» теж мали кілька нагод для голу і теж їх не використали. За нічиєї на табло команди відправилися на відпочинок.

Початок другого тайму був за «Ураганом». Чудовий шанс для голу отримав Роніньо, та від голу «Спортлідер+» врятував Лисенко, героїчно підставивши під удар обличчя. Потроху гра вирівнялася, команди вже почергово володіли м\’ячем, загрожуючи одна одній. Та голи глядачі побачили аж під завісу поєдинку. Спочатку вийшли вперед господарі. Стрімко розіграну контратаку завершив Шотурма ударом під опорну ногу голкіпера – 2:1. Часу для того, щоб відігратися, у «Спортлідера+» було небагато, але підопічні Івана Стасюка впорались з цим завданням. Поперечну передачу з правого флангу красиво замкнув Олексій Фетько, переправивши м\’яч п\’ятою у дальній кут – 2:2. Команди мали ще по одному вбивчому моменту, аби вирвати перемогу, але в обох випадках гравців підвела точність. Фінальна сирена зафіксувала бойову нічию.

– Від гри в мене залишилися тільки позитивні враження, – прокоментував гру головний тренер «Спортлідер+» Іван Стасюк. – Команда нарешті здобула перше виїзне залікове очко за два сезони, тому емоції в мене тільки хороші. Сьогодні мої хлопці приємно мене вразили, адже за всю гру створили багато гольових моментів, і це похвально. Якби реалізація була б на вищому рівні, то й гра була б дещо спокійніша. Та в цілому хлопці – молодці.

Наступний матч за участі «Спортлідера+» відбудеться 28 грудня. Команду з Хмельницького чекає важкий виїзд до Єнакієво, адже місцевий «Єнакієвець» є лідером поточного чемпіонату.