Нарешті відбувся довгоочікуваний прийом громадянСьогоднішній прийом громадян люди сприйняли з особливою емоційністю та щирою вдячністю. І все тому, що за словами самих заявників окремі з них вже втретє та вчетверте намагалися звернутися до обласної влади з своїми проблемами. І ось, нарешті, перший заступник голови облдержадміністрації Вадим Гаврішко прийняв людей. Причиною тому все, що приміщення адміністрації, разом як і кімната прийому звернень громадян довгий час перебувала заблокованою, а люди перед будівлею, які здійснювали блокування не пускали усередину нікого.
Сьогоднішній прийом громадян люди сприйняли з особливою емоційністю та щирою вдячністю. І все тому, що за словами самих заявників окремі з них вже втретє та вчетверте намагалися звернутися до обласної влади з своїми проблемами. І ось, нарешті, перший заступник голови облдержадміністрації Вадим Гаврішко прийняв людей. Причиною тому все, що приміщення адміністрації, разом як і кімната прийому звернень громадян довгий час перебувала заблокованою, а люди перед будівлею, які здійснювали блокування не пускали усередину нікого.

«Я показувала медичний висновок, діагноз, документи, що підтверджують проведення операції, проте мене всеодно не пустили» – ще з порога почала нарікати жінка, яка зайшла на прийом. Варто зазначити, що центральний вхід до Будинку Рад і досі забарикадований з наявність вузенького проходу, а вхід до кімнати прийому громадян – взагалі повністю заблокований. Люди пройшли через центральний вхід. Сьогодні переважна більшість звернень стосувалися медичного і соціального супроводу. Громадяни просили надання грошової допомоги у післяопераційний та реабілітаційний період. Також звернулися за допомогою у придбанні ліків.

Відповідаючи на питання присутніх журналістів стосовно розвитку медичної галузі, Вадим Дмитрович зазначив, що наразі в області значно покращилася ситуація з передчасним виявленням онкологічних утворень та пов’язаних з цим ризиків. «І тут варто дякувати і кваліфікованим лікарям-діагностам і дисциплінованим людям, які взяли за принцип періодично проходити обстеження. Раз на рік це необхідно робити!» – наголосив посадовець.

О.Штойко

За матеріалами: Хмельницької обласної державної адміністрації

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього