Народні депутати Олександр Герега та Андрій Шинькович дбають про соціальне забезпечення учасників АТО
Військовослужбовці, що отримали інвалідність під час проведення антитерористичної операції мають бути забезпечені щорічним безкоштовним санаторно-курортним лікуванням. До такого висновку прийшли народні депутати Олександр Герега та Андрій Шинькович.Народні депутати Олександр Герега та Андрій Шинькович дбають про соціальне забезпечення учасників АТО
Військовослужбовці, що отримали інвалідність під час проведення антитерористичної операції мають бути забезпечені щорічним безкоштовним санаторно-курортним лікуванням. До такого висновку прийшли народні депутати Олександр Герега та Андрій Шинькович.

Українське Законодавство передбачає соціальні пільги для учасників бойових дій та інвалідів у вигляді безоплатного санаторно-курортного лікування раз на рік. Та варто подбати і про ту категорію українців, що відстоюють недоторканість та цілісність нашої держави у неоголошеній війні з російськими окупантами.

«Те, що сьогодні кожен свідомий громадянин вважає своїм обов’язком допомогти українським військовослужбовцям, що стоять на передовій на Сході – безперечно неоціненний внесок, – підкреслює народний депутат України Андрій Шинькович. – Та варто подбати і про долю тих хто втратив власне здоров’я у протистоянні з російським агресором. Ми разом з Олександром Герегою вважаємо, що усі парламентарі повинні підтримати запропоновані нами зміни у чинне законодавство, та тим самим забезпечити інвалідів, учасників АТО безоплатним лікуванням».

Не менш важливим стало рішення, про компенсацію середньої вартості санаторно-курортного лікування, в разі відмови від його проходження. А враховуючи низький рівень пенсій та постійний зріст цін – це забезпечить покращення фінансового положення тих, хто нині боронить спокій українців ризикуючи власним здоров’ям та життям.

Відповідний законопроект вже зареєстрований у Верховній Раді України, і маємо надію, що він матиме підтримку серед інших парламентарів, впевнені народні депутати.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього