Минулого року на Хмельниччині виявили 72 представники незареєстрованих в законному порядку «народних підприємців». Про це повідомив заступник голови ОДА Володимир Кальніченко на засіданні колегії Хмельницької ОДА.

Як пише сайт “Є”, за словами Кальніченка, 28 з них зареєструвалися суб’єктами підприємництва. Раніше вони працювали без державної реєстрації та не сплачували податків до бюджету. Зараз же свою діяльність оформили офіційно. Ще 9 підприємницькою діяльністю не займаються, 5 не проживають на території області. Щодо решти вживаються «додаткові заходи контролю».

«Загалом торік в області залучили понад 2500 осіб до державної реєстрації як підприємців. Це принесло додатково до бюджету 416 тисяч гривень податків», – зазначив Володимир Кальніченко.

Нагадаємо, торік правоохоронці провели обшуки в помешканнях Ольги Уграк,  яка називає себе уповноваженою у справах територіальної громади Хмельницького з питань реєстрації. Обшуки пройшли в рамках кримінального провадження за фактом самовільного присвоєння владних повноважень.

Залиште коментар

Також по темі

Суд арештував майно хмельницьких “медведчуківців”, які створювали фейкові організації та присвоювали собі державні повноваження

Хмельницький міськрайонний суд арештував майно так званого уповноваженого