Народний депутат та бізнесмен Сергій Тарута відвідав Хмельницький національний університет
Народний депутат зустрівся з професійним викладацьким складом для дієвого встановлення зв’язків між наукою та бізнесом.Народний депутат та бізнесмен Сергій Тарута відвідав Хмельницький національний університет
Народний депутат зустрівся з професійним викладацьким складом для дієвого встановлення зв’язків між наукою та бізнесом.

Також нардепу презентували 3 проекти – деякі з них вже доведені до стадії бізнес-плану, а інші ідеї потребують доопрацювання та інвестицій.
Відомо, що один з проектів вже готовий до співпраці з агрофірмою «Сварог Вест Груп». Проректор з наукової роботи, професор Параска Григорій Борисович привітав присутніх і відзначив: «На даний момент одне з майбутніх України – це запровадження передових сучасних технологій. І в цьому аспекті потужні підприємці в цілому і олігархи зокрема можуть суттєво допомогти. Ними будується багато підприємств, а частина застосованих на цих підприємствах технологій можуть бути українськими, тому що українські розробки нічим не поступаються закордонним. От в цьому як проректор я вбачаю патріотизм, а для того, щоб не бути голослівним Хмельницький національний університет коротко презентує три сучасних технології , які відповідають світовим рівням і можуть зацікавити фірму «Сварог Вест Груп». При цьому на сайті університету презентується 50 закінчених сучасних технологій».
Народний депутат та бізнесмен Сергій Тарута відвідав Хмельницький національний університет
Сергій Тарута в ході розмови поділився власним досвідом та пообіцяв докласти зусиль у Верховній Раді, щоб максимально спустити розвиток економіки на регіональний рівень.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього