Наші герої повернулися з Донецького аеропорту
2 грудня біля головного штабу Центру Розмінування кам’янчани зустріли 20 військовослужбовцівНаші герої повернулися з Донецького аеропорту
2 грудня біля головного штабу Центру Розмінування кам’янчани зустріли 20 військовослужбовців, які за умов ротації повернулися на заслужений відпочинок додому із зони антитерористичної операції.
Як повідомляє сайт Кам’янець-Подільської міської ради героїв Подільського гарнізону центру розмінування ЗСУ зустріли біля двохсот кам’янчан: представники міської влади, громадські активісти, родичі та близькі військових.
За словами начальника гарнізону, полковника Володимира Родікова, наші військові в зоні антитерористичної операції перебували з вересня місяця, виконували бойові завдання по всьому периметру бойових дій, у тому числі й в Донецькому аеропорту. Всі бойові завдання виконані на високому рівні, і збережені життя та здоров’я особового складу.
Під музику військового оркестру та вигуки «Герої» та «Дякуємо» кам’янчан зустріли з хлібом та сіллю, вручивши жовто-блакитні квіти, кульки та стрічки.
Наші герої повернулися з Донецького аеропорту
Наші герої повернулися з Донецького аеропорту

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього