Наш земляк отримав нагороду від Святійшого Патріарха Філарета
Наш земляк, який нині мешкає у столиці, удостоївся медалі “За жертовність і любов до України” від Святійшого Патріарха Філарета.Наш земляк отримав нагороду від Святійшого Патріарха Філарета
Наш земляк, поет, письменник, публіцист та активний громадський діяч Сергій Пантюк, який нині мешкає у столиці, удостоївся медалі “За жертовність і любов до України” від Святійшого Патріарха Філарета Української Православної Церкви (КП). Ця нагорода вручається тим, хто постійно допомагає та жертвує собою заради військових, постраждалих, вимушених переселенців тощо.
Символічні медалі, які мають стати пам’ятним знаком для кожного помічника, вручав особисто намісник Михайлівського Золотоверхого монастиря єпископ Вишгородський Агапіт. Він підкреслив, що таким символічним чином Церква хотіла подякувати кожному, хто не лишається осторонь проблем країни. Серед достойників були також брати Капранови, радник міністра з питань охорони здоров’я Леся Брацюнь, поет та боєць Правого сектору Олег Караташ, один з провідних активістів Самооборони Майдану Роман Орищенко.
Варто зазначити, що це не єдина нагорода Сергія Пантюка впродовж останнього часу. Нещодавно визнанням його творчості стало звання лауреата двадцятої Всеукраїнської літературної премії імені Василя Симоненка в номінації “За кращий художній твір” за збірку поезій “Мовизна” та роман “Війна і ми”.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього