Наш земляк увійшов до Національної спілки художників УкраїниУ грудні Національна спілка художників України поповнилась новими членами. Серед них наш відомий земляк – скульптор, викладач образотворчого мистецтва Кам’янець-Подільського національного університету ім. І.Огієнка Сергій Кляпетура.Наш земляк увійшов до Національної спілки художників УкраїниУ грудні Національна спілка художників України поповнилась новими членами. Серед них наш відомий земляк – скульптор, викладач образотворчого мистецтва Кам’янець-Подільського національного університету ім. І.Огієнка Сергій Кляпетура.
У великій мистецькій родині Кляпетур цю подію очікували давно. Необхідну кількість виставок всеукраїнського рівня для подачі документів у спілку активний сильний митець мав ще декілька років тому назад. Крім того, Сергій Кляпетура – автор монументальних скульптур у Чернівцях та нашому місті. Відомі його скульптури й за кордоном: Канаді, Грузії, Росії, де художник брав участь у міжнародних пленерах мистецтва об’єму.

І нарешті у листопаді у Хмельницькому відбулась його персональна виставка, на якій Сергій отримав рекомендації для вступу, й 11 грудня після всеукраїнської виставки претендентів у Будинку художника був офіційно прийнятий до Національної спілки художників України.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього