Нашого земляка Володимира Гришка не хочуть чути й бачити у ЛьвовіГришка не хочуть чути і бачити у філармонії і на львівському Євромайдані.
Львів`яни вчора поширили відповідне звернення.Нашого земляка Володимира Гришка не хочуть чути й бачити у ЛьвовіГришка не хочуть чути і бачити у філармонії і на львівському Євромайдані.
Львів`яни вчора поширили відповідне звернення.
Ведучий львівського майдану, Роман Матис, із неприхованим задоволенням зачитує зі сцени Євромайдану звернення до співака Володимира Гришка.

\”Ризикуємо видатись панові Гришку негостинними, але ми не хочемо його чути й бачити. Тому виступати у філармонії і на Євромайдані у Львові йому ніхто не дасть. Пане Володимире, можете здавати квитки на літак.

Шановний пане Гришко!

Звертається до Вас львівський Євромайдан. Чули, що Ви маєте намір виступити 3-го грудня о 19.00 у львівській філармонії. Ми цінуємо Ваш талант і захоплюємось вашими піснями. Але львів\’янам, які вийшли на майдан протестувати проти свавілля влади та ганебної відмови від євроінтеграції, неприємно, що Ви відкрито підтримуєте Віктора Януковича. Нещодавно, виступаючи перед зігнаним та проплаченим «антиєвромайданом» у Києві, Ви назвали тамтешню сцену «святою», а також підтримали гальмування євроінтеграції. Тому, вибачайте, але нам неприємно перебувати з Вами на одному гектарі. Будьте ласкаві, перенесіть свій виступ до Межигір\’я або Кремля.

P.S. Приміщення львівської філармонії належить львівській громаді, тож вимога є цілком законною, не сумнівайтесь.

З привітом,

Львівський Євромайдан

Ми серйозно, завтра не дамо йому виступити. Всім, хто купив квитки, співчуваємо. Маєте добрий музичний смак, але погане чуття на людей.\”

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього