Насіннєвий завод в Кам'янці-Подільському зводитимуть місцеві будівельники
24 квітня міський голова Михайло Сімашкевич провів робочу зустріч із представниками німецької сторони щодо будівництва насіннєвого заводу у Кам’янці-Подільському.Насіннєвий завод в Кам'янці-Подільському зводитимуть місцеві будівельники
24 квітня міський голова Михайло Сімашкевич провів робочу зустріч із представниками німецької сторони щодо будівництва насіннєвого заводу у Кам’янці-Подільському.

Мета зустрічі передбачала пошук місцевих будівельних кампаній та проектних інститутів, які під керівництвом німецької сторони будуватимуть новий об’єкт у місті.
Під час зустрічі мер міста зазначив: \”Так само в партнерстві ми працювали з представництвом \”Епіцентру\” і за 3 місяці побудували чудовий супермаркет у нашому місті, а це – нові робочі місця та надходження до бюджету. Ми зацікавлені якнайшвидше втілити в життя і цей проект\”.
Декількома годинами пізніше було організовано зустріч інвесторів з представниками проектних інститутів, а ще за два тижні проводитимуться переговори з будівельними кампаніями.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього