Настав час йти на ковзанку

Настав час йти на ковзанкуЗ кінця жовтня 2013 року свою роботу розпочала ковзанка «Льодовиковий період» (парк ім. І. Франка), при якій відновилось функціонування секції фігурного катання.

У ній можуть займатися діти та дорослі, незалежно від їх віку. Заняття відбуваються двічі на тиждень, у понеділок та п’ятницю, по гнучкому графіку. Тривалість одного заняття складає 45 хв. Поки триває формування груп, вартість катання на ковзанах під керівництвом тренера, коштує стільки ж, скільки відвідування звичайних сеансів: у будні дні, для дорослих ця сума становить 30- 40 грн., а для дітей 15 -30 грн., в залежності від часу.Настав час йти на ковзанку З кінця жовтня 2013 року свою роботу розпочала ковзанка «Льодовиковий період» (парк ім. І. Франка), при якій відновилось функціонування секції фігурного катання.

У ній можуть займатися діти та дорослі, незалежно від їх віку. Заняття відбуваються двічі на тиждень, у понеділок та п’ятницю, по гнучкому графіку. Тривалість одного заняття складає 45 хв. Поки триває формування груп, вартість катання на ковзанах під керівництвом тренера, коштує стільки ж, скільки відвідування звичайних сеансів: у будні дні, для дорослих ця сума становить 30- 40 грн., а для дітей 15 -30 грн., в залежності від часу.

Окрім секції фігурного катання, на хмельницькій ковзанці також функціонує секція дитячого хокею «Хмельницький барс». «Якихось конкретних вікових обмежень не має. Всі починають кататися, як правило, з 5-6 років. Проте в нас є діти, які почали займатися у більш ранньому віці – є хлопчик, який займається з 3 років. Все досить індивідуально. В минулому році займалися підлітки 15-16 років. Команда їздить у Тернопіль, Вінницю. З Вінниці до нас інколи навідаються» – каже тренер хокеїстів Володимир Михайлович Харісов.

Тренування проходять 5 разів на тиждень. Заняття відбуваються з понеділка по четвер після 15:00, а в суботу діти займаються після десятої години ранку. Одне тренування триває 1 годину 20 хвилин. Щомісячна вартість відвідування складає близько 450 грн.

Залишити відповідь