Настав час йти на ковзанкуЗ кінця жовтня 2013 року свою роботу розпочала ковзанка «Льодовиковий період» (парк ім. І. Франка), при якій відновилось функціонування секції фігурного катання.

У ній можуть займатися діти та дорослі, незалежно від їх віку. Заняття відбуваються двічі на тиждень, у понеділок та п’ятницю, по гнучкому графіку. Тривалість одного заняття складає 45 хв. Поки триває формування груп, вартість катання на ковзанах під керівництвом тренера, коштує стільки ж, скільки відвідування звичайних сеансів: у будні дні, для дорослих ця сума становить 30- 40 грн., а для дітей 15 -30 грн., в залежності від часу.Настав час йти на ковзанку З кінця жовтня 2013 року свою роботу розпочала ковзанка «Льодовиковий період» (парк ім. І. Франка), при якій відновилось функціонування секції фігурного катання.

У ній можуть займатися діти та дорослі, незалежно від їх віку. Заняття відбуваються двічі на тиждень, у понеділок та п’ятницю, по гнучкому графіку. Тривалість одного заняття складає 45 хв. Поки триває формування груп, вартість катання на ковзанах під керівництвом тренера, коштує стільки ж, скільки відвідування звичайних сеансів: у будні дні, для дорослих ця сума становить 30- 40 грн., а для дітей 15 -30 грн., в залежності від часу.

Окрім секції фігурного катання, на хмельницькій ковзанці також функціонує секція дитячого хокею «Хмельницький барс». «Якихось конкретних вікових обмежень не має. Всі починають кататися, як правило, з 5-6 років. Проте в нас є діти, які почали займатися у більш ранньому віці – є хлопчик, який займається з 3 років. Все досить індивідуально. В минулому році займалися підлітки 15-16 років. Команда їздить у Тернопіль, Вінницю. З Вінниці до нас інколи навідаються» – каже тренер хокеїстів Володимир Михайлович Харісов.

Тренування проходять 5 разів на тиждень. Заняття відбуваються з понеділка по четвер після 15:00, а в суботу діти займаються після десятої години ранку. Одне тренування триває 1 годину 20 хвилин. Щомісячна вартість відвідування складає близько 450 грн.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього