Настрої Кам’янця різної пори року покажуть у світлинах
22 квітня у виставковій залі Кам’янець-Подільського державного історичного музею-заповідника відкривається фотовиставка ‘’Торкаючись серцем історії’’.Настрої Кам’янця різної пори року покажуть у світлинах
22 квітня 2016 у виставковій залі Кам’янець-Подільського державного історичного музею-заповідника відкривається фотовиставка ‘’Торкаючись серцем історії’’. Автор Юрій Савін – кам’янчанин, працівник історичного музею-заповідника, голова громадського об’єднання \”Кам’янець-Подільський фотографічний клуб ‘’ПОГЛЯД’’. Виставка присвячена рідному місту митця та 55-річному ювілею. На ній представлені роботи різних років, які зображують настрій Кам’янця різної пори року й доби, повідомляє Рhotospilka.
Це 10-та персональна фотовиставка автора, не враховуючи виставок на кабельному заводі, де працював Юрій. На рахунку фотохудожника – участь в майже 70 фотопленерах, 80 фотовиставках в Україні Польщі, Словаччині, Чехії.
Відвідувачі фотовиставки зможуть побачити фото гончарів, їхніх виробів, печі, публікації в пресі по гончарству. Це фотоматеріали Савіна Юрія з експедицій музею 1988-1989 років. Копії цих фотографій зберігаються в Музеї гончарства в Опішні, Полтавської області.
В одній з вітрин розміщені плівкові фотоапарати, якими користувався автор виставки, приладдя, фотоплівки.
Також на виставці можна буде оглянути частину колекції Юрія Савіна – глиняні люльки для паління тютюну 17-19 ст. й старовинні цвяхи.
В травні цього року фотовиставку Савіна вже чекають в Києві на виставкових площах кіностудії ім. О. Довженка.

Довідково:
Савін Юрій Олексійович.
Народився 18 квітня 1961 року в м.Кам\’янець-Подільський.
Навчався в 1968-1978 роках в школі №9. В 1976 році закінчив музичну школу по класу фортепіано.
З 1978 по 1980 роки навчався в Технічному училищі №4, де здобув професію регулювальника радіо-аппаратури та приладів. Працював за спеціальністю на заводі “Електроприлад”. 1981-1983 роки — служба в армії. 1983-2004 роки — працював на Кабельному заводі, де займався в народній кінофотостудії “КАДР”, приймав участь та організовував фотовиставки, знімав кінофільми, брав участь у конкурсах любительських кінофільмів. У 1991 році закінчив народний університет мистецтв у м. Москва — факультет “Фотомайстерність”. Друкувався в місцевій, обласній та українській пресі та закордонних виданнях. Працював позаштатним корреспондентом журналу “Пам\’ятки України”, фотографом в американсько-українській археологічній фундації “Кам\’янець”, керівником гуртка фотожурналістики при міській Станції Юних техніків.
З 2005 року працює в Кам\’янець-Подільському державному історичному музеї-заповіднику.
З 2008 року голова громадського об\’єднання “Кам\’янець-Подільський фотографічний клуб “ПОГЛЯД”.
Приймає участь в фотовиставках в Україні та за її межами.
Організатор міських фотовиставок та фотопленерів.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього