Наступного року на хмельницьку освіту знову чекають кадрові перестановки
Контракт новим очільникам освітянських закладів підписали лише на рік.Наступного року на хмельницьку освіту знову чекають кадрові перестановки
Контракт новим очільникам освітянських закладів підписали лише на рік

Починаючи з 15 липня заклади освіти, а це школи та садочки отримали нових керівників. Ці зміни проходили не зовсім безболісно, тепер вже новопризначені директори і завідуючі активно готуються до навчального року, повідомляє Depo.Хмельницький.

Головний освітянин міста попередив – наступного року на керівників чекають такі ж зміни. Контракт їм підписали лише на рік.

Начальник управління освіти Роман Миколаїв переконує: усі звільнення і призначення відбувались законно і прозоро. На сьогодні вісім з десяти шкіл вже мають директорів. Обговорення тривають по ліцею №17 і ЗОШ №22.

Головний управлінець наголосив на тому, що \”контракт\” – це типова форма контролю, його не можна змінювати та відходити від тих пунктів, які вже присутні у ньому. В пункті 29 цього ж документу вказано: якщо контракт з тією чи іншою особою не продовжується – він вважається припиненим.

Наразі контракт має пункт публічної звітності. Отож, нові керівники, з якими підписали контракт лише на рік, через три місяці роботи мають публічно відзвітувати за виконану роботу.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього