Наталія Королевська: головним завданням влади на місцях є забезпечення контролю своєчасності та у повному обсязі соціальних виплатВідбулася Всеукраїнська селекторна нарада з питань щодо забезпечення ефективної планової роботи закладів і установ соціальної сфери у січні та протягом 2014 року під керівництвом Міністра соціальної політики Наталії Королевської. Хмельницьку студію очолив перший заступник голови облдержадміністрації Вадим Гаврішко.Відбулася Всеукраїнська селекторна нарада з питань щодо забезпечення ефективної планової роботи закладів і установ соціальної сфери у січні та протягом 2014 року під керівництвом Міністра соціальної політики Наталії Королевської. Хмельницьку студію очолив перший заступник голови облдержадміністрації Вадим Гаврішко.

«Бюджет-2014 є далеко не ідеальним. Його можна критикувати. Але він приймався не для політиків або чиновників, а для тих, хто потребує допомоги і для кого затримка виплат є серйозною проблемою. І наше завдання – максимально ефективно використовувати кожну соціальну гривню і забезпечити адресність кожної соціальної виплати», – підкреслила Міністр.

Як зазначила Наталія Королевська, в бюджеті збільшено на 22%, тобто на 8,9 млрд. грн., державні допомоги сім\’ям з дітьми, інвалідам з дитинства та дітям-інвалідам. «І я вимагаю від регіонів забезпечити жорсткий контроль за кожною виплатою. Щоб допомогу своєчасно отримували всі, хто її найбільше потребує», – підкреслила Міністр.

Наталія Королевська зазначила, що головним завданням влади на місцях є забезпечення контролю своєчасності та у повному обсязі соціальних виплат.

Забезпечення своєчасності виплат державних соціальних допомог, пільг і компенсацій на Хмельниччині виконано на 100 % від профінансованих з бюджету. Поряд з цим в області існує заборгованість із виплати компенсації фізичним особам, які надають соціальні послуги інвалідам та непрацездатним особам, яку планується погасити після затвердження місцевих бюджетів.

Станом на 20.01.2014 виплата пенсій та допомог профінансована на 76,7 % і здійснюється до відповідних графіків.

Система соціального захисту населення області представлена 29 будинками-інтернатами для громадян похилого віку та інвалідів, в яких проживає 1810 мешканців.

Для забезпечення належної життєдіяльності в зимовий період усі будинки-інтернати забезпечені проточною холодною та гарячою водою, в житлових та допоміжних приміщеннях підтримується відповідний температурний режим.

В період ускладнених погодних умов особлива увага працівників територіальних центрів соціального обслуговування приділяється щоденному відвідуванню одиноких громадян з числа осіб похилого віку та інвалідів.

Вадим Дмитрович зазначив, що Главою держави Віктором Януковичем приділяється особлива увага охопленню сімейними формами виховання дітей-сиріт і дітей позбавлених батьківського піклування. Задля цього в області створюються умови для усиновлення, передачі дітей під опіку, піклування громадян, влаштування до дитячих будинків сімейного типу та прийомних сімей.

З 2307 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, 1922 дитини охоплено сімейними формами виховання.

На території області функціонує 18 дитячих будинків сімейного типу та 103 прийомні сім’ї, у яких виховується 309 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

За матеріалами сайту Хмельницької ОДА

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього